تماس با ما
وضعیت: غیر فعال
اطلاعات بیشتر
"55

پیشنهاد ویژه

تلویزیون ال جی مدل 55EG92000GI تلویزیون ال جی مدل: 55EG92000GI

استیل

گارانتی : گلدیران

قیمت اولیه: 9,630,000 تومان

قیمت نهایی: 9,630,000 تومان

"55

پیشنهاد ویژه

تلویزیون ال جی مدل 55EG91000GI تلویزیون ال جی مدل: 55EG91000GI

استیل

گارانتی : گلدیران

قیمت اولیه: 7,383,000 تومان

قیمت نهایی: 7,161,510 تومان

"65

پیشنهاد ویژه

تلویزیون ال جی مدل OLED65G6T تلویزیون ال جی مدل: OLED65G6T

مشکی

گارانتی : گلدیران

قیمت اولیه: 39,590,000 تومان

قیمت نهایی: 39,590,000 تومان

"65

پیشنهاد ویژه

تلویزیون ال جی مدل OLED65E6GI تلویزیون ال جی مدل: OLED65E6GI

استیل

گارانتی : گلدیران

قیمت اولیه: 19,260,000 تومان

قیمت نهایی: 18,682,200 تومان

جشنواره تلویزیون های OLED ویژه عید فطر ال جی

با خرید تلویزیون عیدی بگیرید

جشنواره 5 روزه تلویزیون‌های OLED ویژه عید فطر با جوایز ویژه خود میزبان شماست

 

 انگار همین دیروز بود که حلول ماه خدا را سلام گفتیم و برای ورود به شهر رمضان آماده شدیم. اکنون با چشم برهم زدنی ماه مهمانی خدا لحظه ‌به لحظه به پایانش نزدیک‌تر می‌شود. عید فطر نزدیک است و می‌توانیم پایان یک ماه راز و نیاز باخدا را جشن بگیریم. جشنی که ال جی و گلدیران نیز خود را در آن سهیم دانسته و قصد دارند در این عید به مشتریان خود هدیه‌ دهد. هدیه‌ای در قالب جشنواره 5 روزه تلویزیون‌های OLED که ویژه  عید فطر برگزار می‌شود و در آن به خریداران تلویزیون‌های OLED ال‌جی جوایز مختلفی اهدا می‌شود. به تمام خریداران این جشنواره سکه بهار آزادی تعلق می‌گیرد. به‌علاوه 5 سفر به روسیه به قید قرعه برای 5 نفر در نظر گرفته‌شده است. روزانه یکی از شانس‌های سفر به روسیه قرعه‌کشی شده و در طی این 5روز برندگان این سفر هیجان‌انگیز انتخاب خواهند شد. البته اینها همه هدایا نیستند. ال جی و گلدیران برای خرید هرکدام از تلویزیون‌های مشمول این جشنواره، جوایز غیر نقدی دیگری مثل هارد یک ترا بایتی نیز در نظر گرفته اند.

در جدول جشنواره می‌توانید میزان تخفیف‌های در نظر گرفته‌شده برای تلویزیون‌های OLED را مشاهده کنید. تخفیفات در نظر گرفته‌شده پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد. هاردهای اکسترنال نیز پس از نصب کالا توسط فروشگاه به مشتریان عزیز تحویل داده خواهد شد. در ضمن استفاده از هدایا و تخفیفات این جشنواره ملزم به خرید تلویزیون‌های OLED (مطابق جدول جشنواره) با گارانتی شرکت گلدیران و صرفا از نمایندگی‌های مجاز این شرکت است.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید برای شرکت در این جشنواره و بهره مندی از هدایای آن فقط 5 روز فرصت دارید.

 

 

 

جشنواره  ۵ روزه تلویزیون های   OLEDویژه عید فطر

 

جوایز جشنواره:

سکه بهار آزادی برای تمام خریداران محصولات مشمول جشنواره

۵ سفر به روسیه برای ۵ نفر به قید قرعه (روزانه یک سفر)

هدایای ارزنده غیر نقدی

شرایط جشنواره:

  •   تخفیفات در نظر گرفته شده برای تلویزیون‌های OLED در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد.( فرصت نصب تا ۹ تیر)
  • همچنین هاردهای اکسترنال نیز پس از نصب کالا توسط فروشگاه به مشتریان عزیز تحویل داده خواهد شد.
  • تخفیفات و هدایای این جشنواره علاوه بر جشنواره های فعلی تصویری می باشد.
  • استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید تلویزیون‌های OLED (مطابق جدول جشنواره)، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی‌های مجاز این شرکت است.
  • شرایط و هدایای این جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام با شماره 84733 -021 تماس حاصل فرمایید.

 

مراحل شارژ کارت هدیه:

کارت هدیه بانک سامان خود را در هنگام خرید دریافت نمایید.

جهت نصب محصول با شرکت مشتریان گلدیران تماس بگیرید و محصول خود رانصب کنید

( شماره موبایل خود را  اعلام فرمایید)

پس از نصب ، پیامک تاییدیه نصب کالا را از شماره 100083583 دریافت خواهید کرد.

شماره شانزده رقمی کارت هدیه بانک سامان را در پاسخ به این پیامک ارسال فرمایید.

پس از شارژ کارت ، پیامکی مبنی بر شارژ برای شما ارسال خواهد شد.می توانید از طریق کارت خوان های سراسر کشور خرید نمایید.

 

 

دقت فرمایید:

• جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد.جهت نصب با شماره ی 84733-021تماس حاصل فرمایید.

• مهلت نصب محصولات  تا ۹ تیر می باشد.

• تنها ارسال شماره 16 رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم خانگی، درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمايید.

• به ازای هر محصول مشمول جشنواره که خریداری می کنید، یک کارت، دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.

• حداکثر تا 7 روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی  نیز حداکثر 14 روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.

• جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد  1 را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه 100083583 ارسال فرمایید.

• در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت دو هفته از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد 4 را به شماره 100083583 پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا 1 ماه پس از پایان جشنواره(که متعاقباً اعلام می شود) خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت ها میسر نمی باشد.

• کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.

ادامه مطلب
استفاده از مطالب سایت ال جی مارکت صرفا با ذکر منبع بلا مانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بهداد تجارت ماهان می باشد.
LGMARKET.IR - Copyright © 2013, all rights reserved